rezerwuj

Imprezy firmowe Warszawa

Salon VR - wirtualna rzeczywistość

Czy spotkania, których celem jest integrowanie pracowników, muszą być nudne?

Jeśli zmieni się podejście do nich, kolejne imprezy mogą okazać się wydarzeniami, które chce się powtarzać.

Warszawa jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym pod tym względem. Na liście miejsc, w których warto zorganizować imprezy firmowe, znajduje się VR4U – niepowtarzalny lokal, w którym można poznać wirtualną rzeczywistość i przekonać się, jak wiele wrażeń jest ona w stanie dostarczyć.

Spotkanie, w czasie którego można przenieść się do wirtualnego świata, nie może być nudne!

Niebanalne imprezy dla firm w VR4U

Integracja pracowników nie jest prostym zadaniem. Jeśli zakończy się powodzeniem, zyska na tym firma jako całość.

Wirtualna rzeczywistość pozwala jednak na wyeliminowanie standardowego podejścia do imprez firmowych. Jest czymś neutralnym, nie wywołuje więc negatywnych skojarzeń. Choć zwykle nie nawiązuje do specyfiki pracy wykonywanej w firmie, pozwala na zyskiwanie wspólnych doświadczeń zacieśniających więzi między pracownikami.

Gry oferowane w siedzibie VR4U w Warszawie są różnorodne,

a tym samym – dostosowane do zróżnicowanych oczekiwań i potrzeb uczestników imprezy.

Do dyspozycji jest aż dziewięćdziesiąt gier oraz dwanaście escape roomów, czyli ponad sto różnych doświadczeń.

Coś dla siebie znajdą tu osoby ceniące sobie rywalizację z wirtualnymi przeciwnikami, nie brakuje jednak również propozycji dla tych osób, które lubią pokonywać wyzwania wraz z kolegami, dzieląc się z nimi zadaniami.

Niezwykłych wrażeń mogą też spodziewać się ci, którzy wkraczają w wirtualny świat nie po to, by walczyć, ale po to, aby sprawdzić się w sporcie. Uprawianie niektórych dyscyplin w realnym świecie bywa przecież problematyczne, tu zaś nie ma mowy o kontuzjach, braku treningu albo niedostępności profesjonalnego sprzętu.

Dobra zabawa także dla początkujących

Uczestnikami spotkań pracowniczych nie są wyłącznie te osoby, które miały już okazję poznać możliwości wirtualnej rzeczywistości. Nie brakuje na nich także tych mających niewielkie pojęcie na temat tego rodzaju rozrywki. Na szczęście również dla nich imprezy firmowe organizowane w VR4U mogą być niezapomniane.

Podmioty decydujące się na wynajęcie przestrzeni na spotkanie integracyjne

mogą liczyć nie tylko na dostęp do stanowisk VR oraz miejsca idealnego na firmowe spotkanie się przy wspólnym posiłku. Na sali nieustannie znajdują się również pracownicy VR4U, przebywający tam właśnie po to, aby pomóc osobom mniej doświadczonym w zapoznaniu się z możliwościami wirtualnego świata. To właśnie oni przeprowadzą krótki instruktaż, dzięki któremu łatwiej można zrozumieć kwestie techniczne. Oni też pomogą, jeśli już podczas zabawy pojawią się trudności z obsługą sprzętu lub aplikacji.

Atrakcyjna oferta nie tylko dla mieszkańców Warszawy

Oferta skierowana do firm nie jest adresowana wyłącznie do mieszkańców Warszawy. VR4U to lokal, w którym można wynająć salę także poza standardowymi godzinami jego otwarcia. Pozwala to na przygotowanie imprezy firmowej także dla tych pracowników, którzy mieszkają poza stolicą, a tym samym nie mogą zdecydować się na klasyczne wieczorne wyjście. Rezerwacje przyjmowane są dla grup, liczących do dwudziestu osób.